deklaracja 1584688593

SiteGround web hosting Joomla Templates
Szkolny Klub Literacki POETICON
Wtorek, 04 Kwiecień 2017 10:07

170331 Poeticon31 marca w bibliotece szkolnej odbyło się kolejne spotkanie członków klubu. Polonistka  - pani Justyna Mościcka zaprezentowała swoje wiersze z tomiku pt. „Na krawędzi szeptu”.
Uczestniczki spotkania zachęcone przez panią Justynę opowiadały o swojej przygodzie z pisaniem, a także przeczytały fragmenty swoich prac – nie tylko poezji, ale także prozy. Okazało się, że mamy naprawdę uzdolnioną młodzież. Oczywiście nie obyło się bez kilku konstruktywnych uwag i wskazówek dotyczących warsztatu pisarstwa. Nie zabrakło wspomnień i śmiesznych anegdot związanych z początkami pisarstwa pani Justyny.
To było naprawdę miłe spotkanie w swobodnej, przyjacielskiej atmosferze przy smacznym cieście i gorącej kawie.

Wszystkich zainteresowanych warsztatami poetyckimi, prezentowaniem własnej twórczości, ale także słuchaniem i czytaniem dobrych książek i dyskutowaniem o nich , spotkaniami z twórcami poezji i prozy z okolic Ostrołęki, serdecznie zapraszamy na następne spotkanie, o którego terminie poinformujemy w ogłoszeniach na Librusie.

Zmieniony: Wtorek, 04 Kwiecień 2017 12:14