Konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS
Wtorek, 20 Grudzień 2016 14:07
1 grudnia 2016 roku o godz.8.50 został przeprowadzony szkolny konkurs wiedzy dotyczący problematyki HIV/AIDS. Konkurs został zorganizowany już po raz siódmy,jego celem jest uświadomienie jak ważną rolę w profilaktyce zachorowań odgrywa wiedza o drogach zakażenia i sposobach zapobiegania. Test pisany był w dwóch klasach o tej samej godzinie.
Na holu głównym klasy Ic i IIc przygotowały wystawkę mówiącą o profilaktyce HIV/AIDS. Można też było poszerzyć swoją wiedzę na ten temat czytając różne materiały informacyjne w postaci ulotek i książeczek edukacyjnych.
Ogłoszenie wyników powyższego konkursu nastąpiło 9 grudnia w sali nr 8. O wręczenie nagród poproszono wicedyrektora szkoły Panią Agnieszkę Wołosz oraz wychowawców klas w obecności koordynatora programu.

Osoby nagrodzone w konkursie wiedzy:
z klasy Ic
- I miejsce - Zofia Czartoryska
- II miejsce - Julia Samsel
- III miejsce - Wiktoria Frydrych
z klasy IIc
- I miejsce - Patrycja Gąska
- II miejsce - Natalia Nalewajk
- III miejsce - Dominik Puchalski
Nagrodzonym osobom gratulujemy wiedzy a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Zmieniony: Czwartek, 22 Grudzień 2016 10:47