Konkurs recytatorski twórczości E.Kupiszewskiego
Wtorek, 08 Grudzień 2009 12:28

3 grudnia 2009r. w Zespole Kolegiów Nauczycielskich odbył się Konkurs Recytatorski Twórczości Edwarda Kupiszewskiego. Był on połączony ze spotkaniem literackim inspirowanym twórczością poety. W konkursie wzięło udział 22 uczniów z ostrołęckich szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem było Koło Teatralne ZSZ Nr 3 w Ostrołęce. Naszą szkołę reprezentowały 3 uczennice: Martyna Szczubełek - opiekun p.J.Mościcka, Marika Glinka - opiekun p.A.Dzwonnik-Załęska i Kinga Duszak - opiekun p.J.Kostrzewska. Laureatką pierwszej nagrody w konkursie została Martyna Szczubełek z klasy 2c, która zaprezentowała interpretację wiersza pt. "Święte Miejsce".

Wszystkim uczestniczkom i opiekunkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zmieniony: Wtorek, 08 Grudzień 2009 12:30