Kolejny sukces Szymka
Wtorek, 12 Kwiecień 2016 13:13

W dniach 6 i 7 kwietnia 2016 r. w Lublinie odbyły się zawody III stopnia LXVII Olimpiady Matematycznej. Uczeń naszej szkoły Szymon Stolarczyk uzyskał tytuł laureata z wynikiem 30/36 p. Dla Szymka jest to już drugi tytuł laureata Olimpiady Matematycznej (pierwszy tytuł uzyskał w LXVI Olimp. Mat.)
W dniach 22-28 sierpnia Szymek jako członek 6-osobowego zespołu laureatów będzie reprezentował Polskę na X Srodkowoeuropejskiej Olimpiadzie Matematycznej w Austrii.
Został też powołany na obóz w Mszanie Dolnej, który odbędzie się 12-26 czerwca 2016 r.
Szymkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

wych. i nauczyciel mat.                                                                            Dyr. szkoły
T.Gierwicz                                                                                              R.Kaliszewski

Zmieniony: Wtorek, 12 Kwiecień 2016 13:33