XIII Olimpiada Szkół Promocji Zdrowia
Wtorek, 11 Czerwiec 2013 08:03

7 czerwca 2013 r. w Radomiu odbyła się XIII Olimpiada Szkół Promocji Zdrowia. Nasza szkoła odniosła sukces, zdobywając w ogólnej klasyfikacji I miejsce. Spotkanie było podsumowaniem całorocznej pracy licealistów, którzy w tym roku, w ramach Szkół Promocji Zdrowia zajmowali się problematyką dotyczącą starzenia się i starości. Jednym z elementów tegorocznej Olimpiady Szkół Promocji Zdrowia był konkurs na prezentację multimedialną, tematyką nawiązującą do hasła przewodniego. Licealiści wykazali się niezwykłą pomysłowością oraz talentem i powstały bardzo ciekawe prace. Uczniowie zmierzyli się w kilku konkurencjach sportowych, wśród których były m.in. sztafeta z workami, bilard z piłkami tenisowymi oraz skok przez duże skakanki. Bezkonkurencyjny był zespół w udzielaniu pierwszej pomocy. Rywalizacja sportowa poprzedzona została trzyetapową olimpiadą wiedzy na temat starzenia się i starości, w której udział wzięli wszyscy uczniowie Szkół Promocji Zdrowia.
Dziękujemy uczestnikom i opiekunom za zaangażowanie, pomoc w przygotowaniu olimpiady i wspaniałą atmosferę w czasie jej trwania.
Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników.

Zmieniony: Piątek, 14 Czerwiec 2013 07:43