Dzień Dziecka w szpitalu
Poniedziałek, 13 Czerwiec 2011 08:56

Z okazji dnia dziecka klasa Ic uczestniczyła w obchodach, które zostały zorganizowane na terenie ostrołęckiego szpitala. W tym samym dniu oddział dziecięcy odebrał pierwszą nagrodę w konkursie fundacji Magellana „Bajkowe Opowieści”.
Oddział dziecięcy został  pięknie udekorowany kolorowymi balonami, chore dzieci znajdujący się na oddziale oraz uczniowie klasy IIa ze Szkoły Podstawowej nr 6 bardzo chętnie zebrali się w holu oddziału dziecięcego, by dowiedzieć się jakie niespodzianki zostały dla nich przygotowane.
Całą imprezę prowadziła Marlena Orzołek z Ic. Po oficjalnym rozpoczęciu pojawili się klauni z Fundacji Doktora Clowna, obdarzając wszystkich czerwonymi nosami i  pluszakami. Następnie uczniowie z klasy IIa  przedstawili swój występ, który został nagrodzony gromkimi brawami. Dzieci  mogły nauczyć się śpiewać wesołych piosenek, grały w kalambury, gdzie nagrodą były obrazki z postaciami z bajek, malowały swoje twarze w kolorowe wzory, mogły odcisnąć kolorową dłoń oraz spróbować produktów mleczarni  Piątnica.
Prawdziwą furorę zrobiła wielka krowa, którą pokochały wszystkie dzieciaki. Nikt nie wrócił do domu z pustymi rękami, a uśmiechy dzieci były bezcenne Smile 

Koordynator programu Szkoła Promocji Zdrowia
Beata Samorajska

Zmieniony: Wtorek, 14 Czerwiec 2011 08:25