Uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów
Wtorek, 13 Grudzień 2022 08:49

20221209_125336_Copy.jpgDnia 9 grudnia 2022 r. w Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu, miała miejsce uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Na te wydarzenie zostali zaproszeni najzdolniejsi uczniowie ze szkół ponadpodstawowych, należących do Miasta Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego oraz powiatów sąsiednich. Naszą szkołę reprezentował Jakub Romanowski - uczeń klasy 3a, który stanął w gronie 69 uczniów uhonorowanych za wybitne osiągnięcia edukacyjne.
Stypendia wręczyła Pani Dorota Skrzypek, Mazowiecki Wicekurator Oświaty. Otwierając spotkanie, wyraziła przekonanie, że dokonania uczniów wpłyną pozytywnie na ich przyszłość, wybór studiów i przyczynią się do rozwoju Mazowsza i regionu. W dalszym swoim wystąpieniu, pogratulowała osobiście każdemu uczniowi, życząc mądrych życiowych wyborów oraz dobrych decyzji związanych z dalszą edukacją. W trakcie uroczystości uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Jakubowi gratulujemy tego wyjątkowego wyróżnienia, doceniamy jego wysiłki, jesteśmy dumni z jego osiągnięć i wraz z całą społecznością szkolną życzymy mu dalszych sukcesów.

Zmieniony: Wtorek, 13 Grudzień 2022 08:58