Mikołajki na sportowo już po raz dwunasty!
Poniedziałek, 12 Grudzień 2022 14:09

W imprezie wzięło udział wielu uczniów szkół: ze Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie wraz z opiekunem Joanna Popławską, ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Antoniach, ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce, ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce, ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II, i II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce.
Wszystkie podarunki trafiły już do odbiorców.
W przygotowaniach i sędziowaniu brali udział:
Dyrekcja II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce - pan Krzysztof Jankowski, pani Beata Kotowska, pani Mariola Rachubka,
Uczniowie: klasy 1h - Przemek Kwiatkowski, Oliwia Kowalska, Nikola Kulesza, Emilia Lutrzykowska, Maja Żebrowska, Martyna Majek, Sandra Bielska, Aleksander Drabiński, Jakub Kraska z wychowawcą, panią Katarzyną Stolarczyk, klasy 2a - Szymon Sadłowski, klasy 3g Julia Pac i Alicja Suchecka,
trenerzy oraz Zarząd klubu UKS Clan – sekretarz Klubu: Grzegorz Zawrotny, wicedyrektor II LO Beata Kotowska, Agnieszka Wołosz, Anastazja Dzwonnik-Załęska, Agnieszka Pragacz, Konrad Giers, Halina Pierzchała, Arkadiusz Szyszka oraz wszyscy bardzo zaangażowani zawodnicy klubu , a w szczególności – Szymon Sadłowski, PrzemysławKwiatkowski, Natalia Trzcińska,
zdjęcia: Grzegorz Zawrotny.
Akcja imprezy przebiegała na zajęciach szkoleniowych klubu UKS Clan finansowanych z Miasta Ostrołęki, z Ministerstwa Sportu i Turystyki na szkolenie z Programu Klub 2022, których krajowym koordynatorem jest Krajowe Zrzeszenie LZS oraz na zajęciach z Programu Sport Klub WFzAWF.
Dziękujemy naszym współorganizatorom, partnerom, wszystkim darczyńcom. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację naszej imprezy: Zarządowi klubu, dyrekcji naszej szkoły, rodzicom oraz sędziom – trenerom UKS Clan, jak również pomagającym w sędziowaniu zawodnikom klubu i uczniom II LO, a także szkolnemu zespołowi muzycznemu, który zaprezentował się wielokrotnie w tym dniu.