#KOMÓRKOMANIA
Poniedziałek, 21 Listopad 2022 08:12

W październiku po raz kolejny w naszej szkole odbyła się akcja w ramach projektu #KOMÓRKOMANIA pod patronatem Fundacji DKMS, której celem jest edukacja społeczności szkolnej w zakresie dawstwa szpiku oraz rejestracja w bazie potencjalnych Dawców szpiku.

Uczniowie z klasy 3c: Amelia Gudelska, Amelia Godlewska, Hubert Gut oraz Maria Budniak przeprowadzili akcję informacyjno-edukacyjną w klasach czwartych w zakresie idei dawstwa oraz chorób nowotworowych krwi. Działania promocyjne zakończyły się rejestracją osób pełnoletnich w bazie potencjalnych Dawców szpiku. Dziękujemy z całego serca społeczności II LO za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu #KOMÓRKOMANII, a w szczególności tym uczniom i nauczycielom, którzy zdecydowali się dołączyć do międzynarodowej bazy Dawców szpiku.

Rodziców zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną zamieszczoną poniżej.

Broszura

Zmieniony: Wtorek, 22 Listopad 2022 08:23