MŁODZI LIDERZY PRAWA
Poniedziałek, 07 Listopad 2022 07:52

zdjęcie_liderzy_prawa.jpg

Marta Dobkowska - uczennica klasy IV b zakwalifikowała się do najlepszej 25 osobowej grupy młodzieży z Polski, która ma możliwość realizować program edukacyjny Pracownia Liderów Prawa Junior. Program obejmuje cztery zjazdy szkoleniowe w Warszawie oraz udział w Szkole Zimowej. Największą zaletą programu są spotkania z gośćmi specjalnymi, które bez cienia wątpliwości będą okazją do budowania konstruktywnego dialogu. Podczas nich uczestnicy mogą korzystać z wiedzy i doświadczenia aktualnych liderów prawa, polityki oraz gospodarki.

Przed Martą kolejne wyzwania. Uczestnicy, którzy zdadzą testy, otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie programu, a wyróżniające się osoby - niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości lub Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.