Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23
Czwartek, 01 Wrzesień 2022 11:25

1 września 2022 r zainaugurowano nowy rok szkolny dla II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Ostrołęce. Spotkanie rozpoczęło się od wprowadzenia Pocztu Sztandarowego i odśpiewania hymnu państwowego. W części oficjalnej uroczystości Pan Dyrektor Krzysztof Jankowski gorąco powitał gości, wszystkich uczniów, grono pedagogiczne oraz rodziców życząc wszystkim dobrego roku. Zaproszeni goście skierowali serdeczne słowa powitania do uczniów i nauczycieli. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, przyrzekając rzetelnie wypełniać swoje szkolne obowiązki. Po ślubowaniu oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Najmłodszym Norwidowcom życzymy wielu sukcesów! W przemówieniu Pan Dyrektor nawiązał również do misji naszej szkoły i tragicznych wydarzeń z roku 1939. Podczas uroczystości wręczono nauczycielom nagrody jubileuszowe. Nie zabrakło także części artystycznej, którą przygotowali uczniowie z klas 3g, 3c, 4f i 4b.

Zmieniony: Czwartek, 08 Wrzesień 2022 13:44