Międzyszkolny Turniej Matematyczny POCISK
Środa, 27 Kwiecień 2022 12:36

normal_DSC04915.jpgPo długich przygotowaniach merytorycznych i technicznych – ustaleniu składu sędziowskiego, posegregowaniu nagród, przygotowaniu sali – w piątek 22 kwietnia 2022 r. powitaliśmy 19 czteroosobowych drużyn ze szkół podstawowych z całego regionu gotowych walczyć w Międzyszkolnym Turnieju Matematycznym POCISK. Po dwugodzinnych zmaganiach wyłoniliśmy laureatów. Pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce. Na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce, a na trzecim - Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Olszewie-Borkach.
Po zakończonych zawodach, w czasie gdy komisja dokonywała ostatecznego podsumowania, uczniowie szkół podstawowych obejrzeli prezentację o naszym liceum. Mieli okazję porozmawiać z naszymi uczniami, a także mogli poznać szkolne korytarze.
Gratulujemy laureatom! Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów!
Turniej zorganizowały panie: Mariola Biedrzycka z klasą 2f, Beata Kotowska z klasą 2d oraz Anna Małkowska z klasą 1d.

 

 

Zmieniony: Piątek, 29 Kwiecień 2022 06:51