III Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego z Elementami Języka Technicznego
Wtorek, 12 Kwiecień 2022 14:08

W piątek 8 kwietnia w Centrum Językowym Politechniki Łódzkiej odbył się finał III Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Języka Technicznego dla szkół średnich. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów wyłonionych podczas etapu szkolnego, który odbył się 25.03.2022r.: Nicole Anita Gołaś klasa 2f oraz Adam Banul klasa 3fp, których opiekunem była pani Beata Markowska oraz Mateusz Golan klasa 3dg i Michał Dąbrowski klasa 3dg pod opieką pani Katarzyny Stolarczyk.
Podczas oczekiwania na wyniki konkursu uczniowie zostali zaproszeni na posiłek oraz mieli okazję zapoznać się z innowacyjnym modelem samochodu solarnego zdobywającego wiele międzynarodowych nagród. Także opiekunowie finalistów mieli okazję przyswoić dawkę przydatnej wiedzy podczas szkolenia przeprowadzonego przez wykładowcę Politechniki Łódzkiej panią Ewę Muszczynko.
Finał Olimpiady zakończył się imponującym sukcesem Mateusza Golana, który zajął zaszczytne III miejsce.
Gratulujemy Mateuszowi oraz pozostałym reprezentantom i życzymy dalszych sukcesów!

Zmieniony: Środa, 13 Kwiecień 2022 12:07