WOŚP w II LO
Środa, 23 Luty 2022 09:47

thumbnail.jpg

Kolejny raz społeczność II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce przyłączyła się i aktywnie uczestniczyła w wielkim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundusze ze zbiórki zostały przekazane na dofinansowanie szeroko pojętej okulistyki dziecięcej.
W ramach szkolnego finału nauczyciele, uczniowie oraz rodzice mogli wesprzeć fundację za pomocą wpłat bezpośrednich do e-skarbonki, a także przez udział w licytacjach zorganizowanych na profilu II LO w aplikacji Instagram. Nasi uczniowie, jak co roku, wykazali się niezwykłą kreatywnością – licytacje obejmowały bowiem samodzielnie wykonaną biżuterię, przepiękne fotografie, bony na różnego rodzaju usługi, umożliwiające rozwijanie umiejętności oraz doznania kulinarne.
W sumie udało nam się zebrać 2003,20zł; kwota ta została przekazana ostrołęckiemu sztabowi WOŚP.

Szkolne działania WOŚP stały się także pretekstem dla naszych uczniów do wyrażenia swoich uczuć i pamięci o uczennicy klasy 3FG, Julii Bałon, która odeszła tuż przed szkolnym finałem. Uczniowie wykonali wielkie serce, symbol WOŚP, na którym złożyli swoje podpisy. Serce zostało umieszczone na górnym holu w naszej szkole.

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie!

Zmieniony: Poniedziałek, 28 Luty 2022 08:09