Mikołajki na sportowo z UKS Clan 2021
Czwartek, 04 Listopad 2021 09:42

DSC05281M8-1-300x225.jpgW tym roku Akcja Mikołajkowa na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce odbędzie na zajęciach klubu i na zajęciach pozalekcyjnych, potrwa od 8 listopada 2021 r. do 6 grudnia 2021 r. w godzinach 15:30 -17:00 w poniedziałki, środy i czwartki (sala gimnastyczna II LO), wtorki (stadion miejski)

Podsumowanie, ogłoszenie wyników, wręczenie wyróżnień zwycięzcom odbędzie się po zakończeniu całego cyklu konkursów w dniu 6 grudnia 2021 (poniedziałek) godzina 16:30 sala gimnastyczna II LO ul. Traugutta 2.

Zabierz ze sobą strój i obuwie sportowe, czapkę Mikołaja oraz stosowną deklarację uczestnictwa:

Oświadczenie – deklaracja rodzica

Oświadczenie – deklaracja zawodnika

W programie test sprawności fizycznej i konkurencje sportowo – rekreacyjne:
bieg na 50 m K/M, 600 m dzieci do 12 lat /800 K/1000 M m, 400 m przez płotki K/M, pięcioskok z miejsca K/M, zwis na drążku nachwytem na ugiętych rękach K/M, skakanka K/M– przeskoki obunóż na czas, Hula-hop K/M- czas utrzymania na biodrach, koszykówka indywidualnie K/M – na 10 metrach od kosza ustawione trzy pachołki – slalom z kozłowaniem piłki ze zmianą ręki i rzut do kosza z dwutaktu (przy rzucie niecelnym lub nie właściwym wykonaniu dwutaktu powrót do ostatniego pachołka i powtórka rzutu do kosza z dwutaktu.

Kategorie wiekowe: K/M ( 2007 i młodsi ) (2006- 2002) (OPEN 2001 i starsi)

Zgłoszenia przesyłamy na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub składamy na miejscu wypełnione i podpisane przez uprawnione osoby. Niepełnoletnich obowiązuje DEKLARACJA rodzica/prawnego opiekuna, dorosłych – DEKLARACJA zawodnika.

Najlepszych czekają wyróżnienia.

Zapoznaj się koniecznie z Regulaminem naszej imprezy charytatywnej

Zabierz też ze sobą UPOMINEK (m. in. ozdoby choinkowe, artykuły szkolne, maskotki, gry planszowe, słodycze, zabawki), którym chciałbyś obdarować dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce.

Do zobaczenia!

Zmieniony: Poniedziałek, 08 Listopad 2021 15:40