Mistrzostwa Szkoły w halowej piłce nożnej o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły 2021
Środa, 13 Październik 2021 07:10

W dniu 12 .10.2021 r na Hali Widowiskowo Sportowej A. Gołasia w Ostrołęce zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły w halowej piłce nożnej o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły. W zawodach wzięło udział 18 drużyn (15 męskich ,2 żeńskie i jedna drużyna mieszana ). Po zaciętej rywalizacji w grupach , z których wychodziły po dwa zespoły zostały rozegrane ćwierćwinały , następnie półfinały , mecz o III miejsce i finał.

III miejsce zajęła klasa IF
II miejsce klasa III GG
I miejsce klasa III FP

Skład zwycięskiej drużyny
1. Kubeł Maciej - kapitan
2.Gocłowski Michał
3. Jankowski Jakub
4. Banul Adam
5. Kossakowski Adam
6. Szczepański Kamil
7. Adamowski Maciej
8.Tokarski Jakub
9.Kochański Mateusz

Podczas rozgrywek widać było zaangażowanie zawodników oraz bardzo dużej grupy kibiców wspierających brawami i okrzykami Swoje koleżanki i kolegów. Nie zabrakło również obecności wychowawców grających klas i nauczycieli.

Zmieniony: Niedziela, 17 Październik 2021 08:37