Nowy Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
Poniedziałek, 11 Październik 2021 08:28

8 października 2021 roku w naszej szkole odbyło się głosowanie na kandydatów ubiegających się o stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Na to zaszczytne stanowisko kandydowali Marta Dobkowska kl. 3bp oraz Stanisław Kubeł kl. 3bp.
Wybory poprzedzone były kampanią, podczas której kandydaci zaprezentowali uczniom swoje osoby oraz przedstawili pomysły na dalszą działalność Samorządu Uczniowskiego.
Szkolna Komisja Wyborcza wydała 558 kart do głosowania. Oddano 539 głosów ważnych i 19 głosów nieważnych.
W wyniku głosowania, Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Stanisław Kubeł kl. 3bp, natomiast Marta Dobkowska kl. 3bp będzie pełniła funkcję zastępcy przewodniczącego.
Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy powodzenia w realizacji założonych celów!