Niedziela, 10 Październik 2021 18:30

Dnia 12 października 2021 roku na hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusz Gołasia w Ostrołęce odbędą się Mistrzostwa Szkoły o Przechodni Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Piłce Nożnej. Rozgrywki planowane są w godzinach 7:30 – 14:30. Poniżej wyniki losowania grup oraz regulamin zawodów.

GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
IIIEG IIIDG IIIAP IIF
IIIGG – CHŁ. IIIGG – DZ. ID IG
IIIFG IIB IID IIIDP
IA IIIAG IIIBG IIIFP
IIA IF

REGULAMIN
1. Organizatorem są nauczyciele wychowania fizycznego II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Ostrołęce.
2. Celem imprezy sportowej jest popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży, przestrzeganie zasad fair play, propagowanie ruchu, wdrażanie do udziału w sportowej zabawie, integracja młodzieży, rozwijanie umiejętności kibicowania.
3. Rozgrywki przeprowadzone będą na hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce w godz. 7:30 – 14:30.
4. Czas gry – 8 minut.
5. Obowiązuje strój sportowy.
6. O kolejności miejsc decyduje:
- suma zdobytych punktów – 3 pkt. zwycięstwo, 1 pkt. remis, 0 pkt. przegrana,
- wyniki bezpośrednich spotkań,
- ogólny stosunek bramkowy ze wszystkich spotkań uzyskany przez drużynę,
- przy identycznym stosunku bramkowym decyduje większa liczba strzelonych bramek.
7. Zespoły występują w pięcioosobowych składach ( bramkarz + 4 zawodników w polu). Dopuszczalna liczba zgłoszonych zawodników – 10 osób. Obowiązują zmiany tzw. ,,lotne”. W rozgrywkach biorą udział zespoły żeńskie, męskie lub mieszane.