Wyjazd integracyjny
Poniedziałek, 04 Październik 2021 14:29

DSC_0044.JPGW dniach 20-21 września 2021 r. młodzież wszystkich klas pierwszych II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce wyjechała na wyjazd integracyjny do Pięknej Góry w pobliżu Giżycka. Wyjazd miał na celu wzmocnienie więzi pomiędzy uczniami klas pierwszych i ich nauczycielami. Warsztaty i ćwiczenia dla uczestników poprowadzili wspaniali instruktorzy „Mówiącego Kija”. Były to między innymi zajęcia integracyjne : „Kapsuła czasu-Wiadomość dla Świata”, ”Gwiazda Mazur” i warsztaty „Poznajmy się”. Wspólne spotkania były świetną okazją, by poznać się nawzajem. Młodzież bawiła się też na dyskotece, którą poprowadził  DJ. W drodze powrotnej  uczniowie i opiekunowie zwiedzili Sanktuarium w Świętej  i wysłuchali koncertu organowego. To była bardzo ciekawa wycieczka, z której młodzież wróciła zintegrowana i zadowolona.

Zmieniony: Czwartek, 07 Październik 2021 11:49