deklaracja 1584688593

SiteGround web hosting Joomla Templates
Info o ubezpieczeniu 2021
Wtorek, 28 Wrzesień 2021 14:28

Drogi Rodzicu, w tym roku szkolnym proponujemy zawarcie ubezpieczenia w formie elektronicznej – wybrane warianty zostały umieszczone na stronie https://szkola.compensa.pl

Wchodząc na link zostaniecie Państwo przekierowani na stronę Compensa, gdzie za pomocą dedykowanego kodu 217894

można zapisać dziecko do ubezpieczenia. Rodzic wybiera jeden wariant.

Płatność w formie przelewu za pośrednictwem PayU (system przekierowuje na stronę wybranego banku).

W przypadku zdarzenia:

Zgłoszenie roszczenia z ubezpieczenia NNW Szkolnego

Ustalenie wysokości należnego świadczenia odbywa się na podstawie pisemnego zgłoszenia wypadku podpisanego przez Ubezpieczonego (opiekuna Prawnego) oraz dokumentacji medycznej (systemem bez powoływania komisji lekarskiej).

Formy zgłoszenia roszczenia za pośrednictwem:

- u agenta obsługującego ubezpieczenie Joanna Rogowicz tel. 608-199-888
- Internetowego Formularza Zgłoszenia Szkody – komfortowego narzędzia online, za pomocą którego zgłosisz szkodę o dowolnej porze
- Infolinii Compensa Kontakt – 801 120 000 lub 22 501 61 00
(codziennie w godzinach 6:00 – 22:00)
- drukowanego formularza zgłoszenia szkody – wypełniony formularz
(dostępny na stronie www.compensa.pl) należy przesłać na adres pocztowy
Centrali Compensy lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia i danymi Twojego likwidatora szkody.