Stypendia Prezesa Rady Ministrów 2010r.
Wtorek, 30 Listopad 2010 15:04

Dnia 30 listopada 2010 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Z tej okazji gościliśmy:

• panią Teresą Michalak - współorganizatora uroczystości, dyrektor Delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Ostrołęce,
  • pana Andrzeja Kanię - posła na Sejm RP,
  • pana Janusza Kotowskiego - Prezydenta Ostrołęki,
  • pana Wiesława Opęchowskiego - dyrektora Delegatury Urzędu Wojewódzkiego ,
  • pana Mariusza Popielarza - dyrektora Delegatury Urzędu Marszałkowskiego,
  • pana Stanisława Kubła - starostę powiatu.

Stypendia wręczono 44 najzdolniejszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych z pięciu powiatów. Wśród wyróżnionych za osiągnięcia naukowe znalazła się Martyna Szczubełek, uczennica II LO im.C.K.Norwida w Ostrołęce.

Oprawę artystyczną uroczystości - pod kierunkiem J.Kostrzewskiej, A.Mroczkowskiej i A.Wołosz - przygotowała młodzież naszej szkoły, która zaprezentowała program "Świat zakłety w słowie i muzyce".

Gratuluję stypendystom oraz bardzo dziękuję nauczycielom i młodzieży za organizację i uświetnienie uroczystości występami artystycznymi.

dyrektor R.Kaliszewski

Zmieniony: Piątek, 03 Grudzień 2010 12:24