XIII Samorządowa Gala Uczniowska
Środa, 16 Grudzień 2020 10:17

Z powodu epidemii koronawirusa XIII Samorządowa Gala Uczniowska w Ostrołęce nie mogła odbyć się na żywo, w obecności władz miasta, uroczyście i dumnie. Jednak Prezydent Miasta Ostrołęki, Pan Łukasz Kulik, chciał wyróżnić uczniów najbardziej wybitnych, mających sukcesy w nauce, sporcie, działalności artystycznej czy społecznej. Wzorem lat ubiegłych zostały przyznane listy gratulacyjne, a Pan Prezydent oraz Przewodniczący Rady Miasta – Pan Wojciech Zarzycki spotkali się z wyróżnionymi uczniami i ich rodzicami on-line za pomocą platformy zoom w dniu 11 grudnia 2020, by osobiście przekazać gratulacje i życzenia świąteczne.
Z naszej szkoły listy gratulacyjne otrzymali:
* Wiktoria Andruchewicz – najwyższa średnia ocen za okres trzech lat nauki,
* Natalia Rudzik (3e) – najwyższa średnia ocen w roku szkolnym 2019/2020,
* Olga Boruch (2fg) – wybitne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2019/2020.
Serdeczne gratulacje przekazuje także Dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Ostrołęce.

Zmieniony: Środa, 16 Grudzień 2020 11:29