deklaracja 1584688593

small-Akademia_Lidera.jpg

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Stanisław Żółkiewski – wielki wódz i polityk
Poniedziałek, 14 Grudzień 2020 14:46

10 grudnia 2020 r. odbył się konkurs historyczny zorganizowany przez II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w celu uczczenie Roku Stanisława Żółkiewskiego. Honorowym patronatem konkurs objął Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.
Konkurs miał formę zdalną, wzięło w nim udział 16 uczniów z ostrołęckich szkół podstawowych. Miło nam poinformować, że największą wiedzą o Stanisławie Żółkiewskim wykazali się:
I miejsce - Marcel Czaplicki uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce
II miejsce – Natalia Wekwejt uczennica Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce
III miejsce – Maciej Kutera uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce
Organizatorzy przyznali również wyróżnienia następującym uczniom:
Jagoda Szlązak uczennica Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce
Wiktoria Tomaszewska uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce
Zofia Anna Tomaszewska uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce
Piotr Deptuła uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Ostrołęce
Pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Dziękujemy również nauczycielom historii, którzy zaangażowali swoich uczniów i sprawowali nad nimi opiekę merytoryczną.
Uczniowie naszej szkoły mieli również okazję sprawdzić swoją wiedzę o Stanisławie Żółkiewskim.
W szkolnym konkursie I miejsce zdobył Jakub Jankowski z klasy II FP, innych nagród nie przyznano. Wyróżnienie zdobyła Natalia Białobrzeska z klasy II GP.
Gratulujemy Laureatom konkursu i wszystkim wyróżnionym.

Zmieniony: Poniedziałek, 14 Grudzień 2020 14:56