deklaracja 1584688593

small-Akademia_Lidera.jpg

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Bicie rekordu w czytaniu na przerwie
Piątek, 04 Wrzesień 2020 09:34

BIJEMY_REKORD_W_CZYTANIU.jpg

Nasza szkoła nie boi się wyzwań, dlatego też zgłosiła się do I międzynarodowej edycji V Ogólnopolskiej akcji "Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie", w ramach której zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły do czytania na przerwach w dniu 1 października 2020 r.
Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych i skierowane jest do polskich placówek oświatowych wszystkich typów i do ich partnerskich placówek zagranicznych oraz do szkół polskojęzycznych poza granicami kraju.
Celem wydarzenia jest promocja wśród młodzieży czytelnictwa, a także integracja lokalnych środowisk i propagowanie współpracy polskich placówek z zagranicznymi.
Szczegóły akcji podane zostaną w późniejszym terminie.
Liczymy na entuzjastyczny odzew zapraszając wszystkich do udziału w akcji.

Zmieniony: Niedziela, 06 Wrzesień 2020 14:26