„Marsz różowej wstążeczki”
Wtorek, 19 Październik 2010 10:53

16 października 2010 r. uczniowie programu „Szkoła Promocji Zdrowia” wraz ze swoimi wychowawcami uczestniczyli w akcji prozdrowotnej organizowanej w ramach „Dni walki z rakiem”.
Młodzież z różowym balonikiem w ręku i hasłem na ustach „my się raka nie boimy, skorupiaka zwyciężymy” propagowała profilaktykę raka piersi.
W ramach tej akcji ogłoszono konkurs na plakat pt: „Dni walki z rakiem”, który rozstrzygnięty został w trakcie trwania akcji.
I miejsce otrzymał plakat – Sylwii Orzechowskiej (kl.Ic) pt. „Wcześnie wykryty rak może być wyleczony”;
II miejsce otrzymała Justyna Łada (kl. IIc) za plakat pt. „Przekroczyć zwrotnik raka”;
III miejsce przyznano Karolinie Brodzik (kl. IIc) za plakat pt.„Profilaktyka twoją szansą”
Poza tym przyznano wyróżnienia za 4 plakaty dla: Brzostek Aleksandry, Karoliny Stryjek, Dominiki Bączek i Hanny Kulas oraz dla Karoliny Podgajny.
Nagrodzone plakaty wyeksponowane są w Szpitalu Specjalistycznym na holu głównym.
Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękuję, a nagrodzonym gratuluję.
Koordynator programu Beata Samorajska.

Zmieniony: Środa, 20 Październik 2010 08:29