Studniówka 2020
Poniedziałek, 03 Luty 2020 12:09

W sobotę 25 stycznia 2020 odbył się bal studniówkowy uczniów naszego Liceum . Maturzyści ośmiu klas, wraz z osobami towarzyszącymi, bawili się w sali bankietowej „Olimpia” w Krukach.
Bal tradycyjnie rozpoczęto od poloneza, którego zatańczono do muzyki Wojciecha Kilara z ekranizacji mickiewiczowskiego "Pana Tadeusza". Choreografią i przygotowaniem tańca zajęli się wykwalifikowani pracownicy Ostrołęckiego Centrum Kultury.
Młodzież powitał Krzysztof Jankowski, wicedyrektor II LO w Ostrołęce. Życzył im szampańskiej zabawy oraz jak najlepszych wyników z egzaminu maturalnego.

- Rocznik 2001, to wasz rocznik, rocznik pomilenijny. Kiedy przyszliście na świat, ujrzeliście początek trzeciego tysiąclecia. Niech rozpoczynająca się studniówka będzie czasem radości i niecodziennej przemiany, gdzie uczniowie, których znamy z ławek szkolnych, przeobrażą się w piękne damy i przystojnych mężczyzn - mówił wicedyrektor Krzysztof Jankowski.
Na studniówce bawiło się łącznie 360 osób. O muzykę na imprezie i dobry humory uczestników zadbali DJ i wodzirej. To był niezapomniany wieczór dla wszystkich uczestników studniówkowego balu.