Mikołajki na sportowo - ZAPISY
Poniedziałek, 18 Listopad 2019 10:11
Ruszyły ZAPISY na IX edycję imprezy charytatywnej Mikołajki na sportowo na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz Polaków na Kresach.

Impreza odbędzie się 6 grudnia 2019 roku w Hali i przy Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce w godzinach 9:00-14:00

W programie przewidziane są konkurencje sportowo-rekreacyjne: bieg na 30m, 30m przez płotki, pchnięcie kulą, pięcioskok, zwis na drążku nachwytem na ugiętych rękach, koszykówka indywidualnie, bieg na 1000m w czapce Mikołaja (przy hali).

Będzie można zmierzyć sobie ciśnienie oraz zapoznać się z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej na fantomach prezentowanej przez Grupę Ratowniczą Pomocy Rodzinom Nadzieja w Ostrołęce.

Można sprawdzić się w wielu konkurencjach i wygrać nagrody! Wyróżnienia dla zwycięzców w/w konkurencjach w kategoriach wiekowych: K/M 2007 i młodsi, 2006-2004, 2003-2000,1999 i starsi.

Uwaga! Zapoznaj się z Regulaminem imprezy, wypełnij i zabierz ze sobą stosowną DEKLARACJĘ, uczestnicy niepełnoletni podpisaną DEKLARACJĘ przez rodziców/ prawnych opiekunów , uczestnicy pełnoletni  DEKLARACJĘ zawodnika. Orientacyjny program minutowy w regulaminie.

Patronat honorowy: Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik
Patronat indywidualny: Przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki, Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, Przewodniczący NSZZ Solidarność POiW Region Mazowsze Oddział w Ostrołęce Aleksander Zawalich.
Partnerzy i Współorganizatorzy: Miasto Ostrołęka, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, II LO im. C.K.Norwida w Ostrołęce, NSZZ Solidarność Oddział  Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, Sklep Sportowy Decathlon w Ostrołęce, Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja Oddział w Ostrołęce.

Obowiązuje strój i obuwie sportowe (obuwie na zmianę, którzy biegają 1000 m przy hali) oraz czapka Mikołaja.

Zabierz ze sobą UPOMINEK, którym chciałbyś obdarować dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz rodziny Polaków mieszkających na Ukrainie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Organizatorzy UKS CLAN.