deklaracja 1584688593

SiteGround web hosting Joomla Templates
Spotkanie z prof. dr hab. Krzysztofem Rączką
Poniedziałek, 04 Listopad 2019 11:33

191025 spotkanie profW dniu 25 października 2019 r. w bibliotece naszej szkoły odbyło się spotkanie z prof. dr hab. Krzysztofem Rączką (Sędzią Sądu Najwyższego, wykładowcą Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i jego byłym Dziekanem), który wygłosił wykład pt. "Jak zostać prawnikiem".

Pan Profesor w sposób bardzo ciekawy i obrazowy opowiedział o swojej drodze zawodowej i meandrach studiowania prawa. Jako wykładowca nie omieszkał też zadać uczniom pytań, na które oni chętnie odpowiadali.

Młodzież, która z dużym zainteresowaniem przyjęła naszego gościa, została zaproszona przez niego do Warszawy, aby zwiedzić zabytkowy teren Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu, który jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc na mapie Warszawy.

W spotkaniu uczestniczyła klasa I bp pod opieką Pani Elżbiety Mirończuk.

Zmieniony: Poniedziałek, 04 Listopad 2019 16:29