Spotkanie z absolwentem
Piątek, 07 Grudzień 2018 13:29

181205 AmpFutbol5 grudnia 2018 roku w naszym liceum gościł pan Przemysław Świercz – absolwent tej szkoły, znany jako kapitan Polskiej Reprezentacji w amp futbolu, m.in. brązowy medalista Mistrzostw Europy w 2017 roku i uczestnik tegorocznych Mistrzostw Świata w Meksyku, w których jego drużyna zajęła 7. miejsce.

Podczas spotkania pod hasłem „Sztuka motywacji” nasz gość opowiedział o tym, jak dramatyczne wydarzenie w jego życiu – wypadek – udało mu się przekuć w sportowy sukces. A wszystko dzięki zaszczepionemu w dzieciństwie zamiłowaniu do sportu, ciężkiej pracy, samodyscyplinie oraz determinacji. I dzięki wierze w Boga, który towarzyszył mu w trudnych chwilach.

Licealiści mieli okazję poznać wyjątkowego, otwartego na świat i ludzi człowieka, któremu amp futbol umożliwił kontynuację kariery sportowca. Na koniec skierował do nich ważne słowa, przy okazji jedno ze swoich mott życiowych: „Miejcie odwagę spełniać swoje marzenia”.

Zdjęcia: Adrian Wiski

Zmieniony: Piątek, 14 Grudzień 2018 14:22