deklaracja 1584688593

SiteGround web hosting Joomla Templates
Kolejne spotkanie z Panią Barbarą Zakrzewską
Czwartek, 29 Listopad 2018 11:30

181120 Kolejne spotkanie z Pania Barbara Zakrzewska20 listopada 2018 r. w  bibliotece szkolnej  odbyło się kolejne spotkanie z prekursorką liberatury - Panią Barbarą Zakrzewską.  Uczestniczyli w nim uczniowie klasy IB i IC, którzy byli świadkami próby zdefiniowania i określenia cech literatury jako najciekawszego zjawiska w literaturze światowej ostatniego dwudziestolecia. Za pomocą prezentacji multimedialnej  przedstawione zostały najatrakcyjniejsze przykłady tekstów wizualnych  i ich związki z liberaturą (np. kaligramy, poezja konkretna, biologiczna, holograficzna, kosmiczna). Uczniowie dowiedzieli się także jak wolność tworzenia przekłada się na odbiór dzieł literackich. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat dzieł liberackich, zapraszamy do biblioteki po konspekt spotkania.

Zmieniony: Piątek, 07 Grudzień 2018 14:45