Znamy zwycięzców w konkursie na film promujący II LO
Wtorek, 30 Październik 2018 13:38

181022 rozstrzygni cie konkursu film promuj cyW ramach przygotowań do obchodów jubileuszu XXX-lecia naszej szkoły ogłosiliśmy konkurs. Uczniowie klas II i III mieli za zadanie nakręcić kilkuminutowy film będący formą promocji II LO. Do konkursu przystąpiło ostatecznie 8 klas. 22 października zostały ogłoszone wyniki, które ustalił zespół jurorów w składzie: pani Anna Chojnowska, pani Sylwia Rochaczewska, pan Arkadiusz Szyszka i pani Agnieszka Wołosz. Oto szczegóły:
- I miejsce zajęły aexequo dwie klasy: 2a1 (skład zespołu: Natalia Ochenkowska, Bruno Mircevski) i 3b (skład zespołu: Maja Biedrzycka, Adelina Drabot, Natalia Szczubełek, Sebastian Zych)
- II miejsce zajęła klasa 3e (skład zespołu: Oliwia Dzbeńska, Aleksandra Rybaczyk, Anna Dawid, Alicja Łada)
- na III miejscu uplasowała się klasa 2e (skład zespołu: Natalia Mateusiak, Katarzyna Mąka, Patrycja Domurad, Julia Prusinowska)
Pozostałe zespoły biorące udział w konkursie to uczniowie klas 2b, 2g, 3a, 3c.
Najlepsze ekipy filmowe otrzymały powerbanki, książki, pamiątkowe dyplomy, a także certyfikaty uprawniające całą klasę do przełożenia wybranego sprawdzianu na dzień ustalony przez nauczyciela po konsultacji z uczniami.
Dziękujemy za udział w konkursie i ciekawe, czasem oryginalne pomysły na prezentację naszej szkoły. Dziękujemy również wychowawcom za dopingowanie swoich podopiecznych i monitorowanie ich działań.

Koordynatorem konkursu była pani Anna Chojnowska.

Zmieniony: Środa, 21 Listopad 2018 14:36